Kategoriler
Ürün Kataloğumuz
Hakkımızda

      1985 yılında Celal Can tarafından İstanbul Tahtakale’de temelleri atılan Can Teknik Ahşap Aksesuar, değişen ihtiyaç ve koşullar karşısında kendisini sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir. Firmamız, 2010 yılından itibaren Ataşehir’de bulunan 2000 m2’lik kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

         Şirketimiz, kalite ve güvencesinden ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini esas alan anlayışıyla ile Türkiye hırdavat sektörünün güvenilir firmalarından biri haline gelmiştir.

    Ana ürün gruplarımızı, mobilya kilitleri, menteşe çeşitleri, mobilya rayı çeşitleri ve kapak mekanizmaları oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra, firmamız,mobilya aksamları, hırdavat ürünleri ve el aletleri gibi birçok ürün grubuyla geniş ürün yelpazesine sahiptir.

      Can Teknik Ahşap Aksesuar, ithal ettiği ve pazarlamasını üstlendiği ürün gruplarını markalaştırarak ve güvence altına almış, ithal ürünlerini CANEX markası altında iş ortaklarına  güvenilir ve etkin bir şekilde sunmaktadır.

 
Saygılarımızla,
Can Teknik Ahşap Aksesuar

 

CAN TEKNİK

Celal CAN tarafından, 1985 yılında Tahtakale`de kurulmuştur.Firmamız, 2010 yılından beri Ataşehir`de 2000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

CANEX
Can teknik ithalatı olan CANEX markası ile mobilya gurubu malzemelerde sektörün ihtiyacını in iyi ve kaliteli bir şekilde karşılıyoruz.Sağlam ve kullanışlı ürünler sunan CANEX markalı ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN
Ferhatpaşa Mahallesi G-5 Sokak No:101 Ataşehir - İSTANBUL
0216 471 38 00 - 10 pbx FAX : 0216 471 38 05
satis@canhirdavat.com.tr
www.canhirdavat.com.tr
 

© 2016 Copright
Tüm yasal ve paylaşım hakları www.canhirdavat.com.tr ' a aittir.