Kategoriler
Ürün Kataloğumuz
Site Kullanım Şartları
Kullanım Şartları


www.canhirdavat.com.tr web sitesini (Kısaca "WEB SİTESİ" olarak belirtilecektir.) kullanmadan önce aşağıda belirtilen koşulları okumanız rica olunur. Bu WEB SİTESİ`nde sunulan hizmetlerden faydalananlar veya herhangi bir şekilde WEB SİTESİ’ ni ziyaret etmiş olan her üye ve ziyaretçi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

 

1. Kullanım Koşulları

 

1.1 Bu WEB SİTESİ`nde verilen hizmetler CAN TEKNİK AHŞAP AKS. HRD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ (bundan böyle kısaca "www.canhirdavat.com.tr" olarak anılacaktır) tarafından verilmektedir. WEB SİTESİ`nin yasal sahibi www.canhirdavat.com.tr olup, WEB SİTESİ üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisine sahiptir.

 

1.2 Kullanım koşullarını www.canhirdavat.com.tr ihtiyaç olduğu anda değiştirebilir. Değişiklik yapılıp sitede yayınlandığı tarihte geçerli olacaktır.

 

1.3 WEB SİTESİ hizmetlerinden yararlanan ve WEB SİTESİ` ne erişim sağlayan her üye ve ziyaretçimiz, www.canhirdavat.com.tr tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

 

2. Tanımlar

 

2.1 WEB SİTESİ: www.canhirdavat.com.tr tarafından belirlenen çerçeve içerisinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesidir.

 

2.2 ÜYE: www.canhirdavat.com.tr`dan alış veriş yapmak isteyen, seçmiş olduğu üyelik formunu eksiksiz dolduran her gerçek ve tüzel kişidir. Bu sözleşmede kısaca "ÜYE" olarak anılacaklardır. 18 yaşından gün almış bireyler, WEB SİTESİ` ndeki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler. ÜYE olmak isteyen tüzel kişiler, kurumun bilgileri ile 18 yaşından gün almış yasal yetkilisi WEB SİTESİ`ndeki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak ÜYE olabilir ve kurumları adına işlem yapabilir. "Üye adı" üyeye özeldir ve aynı "Üye adı" iki farklı ÜYE`ye verilmez.

 

2.3 ZİYARETÇİ : www.canhirdavat.com.tr web sitesini alışveriş yaparak ya da alışveriş yapmaksızın ziyaret eden kişidir.

 

2.4 LİNK: WEB SİTESİ üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden WEB SİTESİ`ne , dosyalara ve içeriğe erişimi sağlayan bağlantıdır.

 

3. Hizmetlerin Kapsamı

 

3.1 www.canhirdavat.com.tr`un, WEB SİTESİ üzerinden vereceği hizmetler genel itibariyle Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticaretten ibarettir.

 

3.2 www.canhirdavat.com.tr`un, WEB SİTESİ üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzere; www.canhirdavat.com.tr`a ait www.canhirdavat.com.tr adresinde satışa sunulan ürünlerin; ÜYE ve/veya ziyaretçi tarafından bedeli ödendikten sonra, sözleşmenin www.canhirdavat.com.tr. ’a yüklediği taahhüt edilen sürede malın müşteriye, kargo firması tarafından www.canhirdavat.com.tr adına ayıpsız olarak teslimidir.

 

3.3 www.canhirdavat.com.tr, WEB SİTESİ üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri WEB SİTESİ` nde yayınlamasıyla yürürlüğe girer.

 

3.4 WEB SİTESİ’ nden sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için kullanıcıların www.canhirdavat.com.tr tarafından belirlenecek ve WEB SİTESİ ‘nin ilgili bölümünün içeriğinde belirtilecek özellikleri taşıması gereklidir. www.canhirdavat.com.tr, bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, özelliklere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri WEB SİTESİ` nde yayınlamasıyla yürürlüğe girer.

 

4. Genel Hükümler

 

4.1 WEB SİTESİ üzerinden, www.canhirdavat.com.tr`un kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler ZİYARETÇİ` lere ve ÜYE` lere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi destek sağlama amacı gütmemektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. SİTE üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında www.canhirdavat.com.tr`un herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, ZİYARETÇİ` lerin ve ÜYE`lerin kendi sorumluluğundadır.www.canhirdavat.com.tr bu tür link verilen web sitelerine erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, www.canhirdavat.com.tr`un uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

 

4.2 , www.canhirdavat.com.tr, WEB SİTESİ` nde var olan bilgilerin güncelliğini sürekli olarak sağlamaktadır. Ancak ne kadar dikkat edilse de, WEB SİTESİ üzerindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. İlgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile WEB SİTESİ` nde yer alan durumu arasında farklılık olabilir. WEB SİTESİ` nde yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlana bilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve , www.canhirdavat.com.tr` un WEB SİTESİ` nde mevcut ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

 

4.3 ZİYARETÇİ ve ÜYE, WEB SİTESİ` ndeki, yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlar dan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware v.b. her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda WEB SİTESİ` nin garanti vermediğini kabul etmektedir. Zarar verme amaçlı bu tip programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş - çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen ZİYARETÇİ` nin ve ÜYE` nin sorumluluğundadır. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı ZİYARETÇİ ve ÜYE`nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan www.canhirdavat.com.tr sorumlu değildir.

CAN TEKNİK
Celal CAN tarafından, 1985 yılında Tahtakale`de kurulmuştur.Firmamız, 2010 yılından beri Ataşehir`de 2000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.
CANEX
Can teknik ithalatı olan CANEX markası ile mobilya grubu malzemelerde sektörün ihtiyacını in iyi ve kaliteli bir şekilde karşılıyoruz.Sağlam ve kullanışlı ürünler sunan CANEX markalı ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.
İLETİŞİM
MERKEZ
Ferhatpaşa Mahallesi G-5 Sokak No:101 Ataşehir - İSTANBUL
0216 471 38 00 - 10 pbx FAX : 0216 471 38 05
satis@canhirdavat.com.tr
www.canhirdavat.com.tr
FABRİKA
PINARBAŞI OSB MAHALLESİ 7.SOKAK NO:2 Besni / ADIYAMAN
BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 Copright
Tüm yasal ve paylaşım hakları www.canhirdavat.com.tr ' a aittir.
HEMEN ARA YOL TARİFİ